Využívame  moderné strojové vybavednie a neustále napredujeme, prispôsobujeme sa požiadavkam zákaznika. Na pranie  a čistiace práce  používame prostriedky najvyššej kvality. Od overených dodávateľov. Sme držiteľmi certifikátov ISO 9001 system manažerstva kvality OHSAS 18001 systém bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. ISO14001 systém enviromentálneho manažerstva.

Koncepciou spoločnosti je kontinuálne, rentabilne, maximálne a kvalitne uspokojovať požiadavky zákazníkov v čom spočíva zabezpečenie dlhodobej prosperity. V tomto duchu sa vedenie spoločnosti prijalo záväzok pre plnenie požiadaviek noriem STN EN ISO 9001:2016, STN EN ISO 14001:2016 a STN EN ISO 45001:2019  a zaväzuje sa neustále zlepšovať efektívnosť týchto systémov.

ISO 9001 : 2015/STN EN ISO 9001:2016

STN EN ISO 1401: 2015/EN ISO 14001:2016

ISO 45001: 2018 / STN ISO 45001:2019

UPRATUJEME  NEMOCNICE

Nemocnicu upratuje kvalitný tým zamestnancov

Ak sa rozhodnete pre naše služby, prosím kontaktujte nás prostredníctvom formulára, e-mailu alebo telefonického kontaktu. Ihneď sa s Vami spojíme a vypracujeme cenovú kalkuláciu na základe bezplatnej obhliadky objektu, nakoľko výsledná cena závisí od harmonogramu a rozsahu upratovacích prác ako aj veľkosti upratovanej plochy daného objektu.

Pozrieť naše všetky upratovacie služby

NAŠI STÁLI DODÁVATELIA

S týmyto partnermi spolupracujeme

TAKTO NÁS HODNOTÍTE VY

REÁLNA RECENZIA OD Ing. ELENA ŠEBOVÁ, PhD.
“S firmou cata – REAL, s.r.o. spolupracujeme 2 roky a za to obdobie nevznikol problém, ktorý by sme nedokázali vyriešiť. Tím ľudí, ktorý tvorí spoločnosť, pracuje na vysoko profesionálnej úrovni, spoľahlivo a flexibilne. Prajeme im veľa úspechov a veľa ďalších spokojných zákazníkov ako sme my. Pekný deň. Ing. Elena Šebová, PhD. Vedúca prevádzky (AQUA KUBÍN, s.r.o.)”

(zdroj google.sk)

REÁLNA RECENZIA Z Hotel Belez
„So spoločnosťou cata-REAL spolupracujeme už vyše 10 rokov. Oceňujeme hlavne ich profesionálne služby, flexibilitu a ochotu. Ing. Michal Sklienka, riaditeľ hotela.“

(zdroj google.sk)

POZRITE SI NAŠE PRACIE SLUŽBY

Denne pre Vás operieme a vyžehlíme 2 t bielizne. Využívame pri tom technológiu – práčky, firmy Miele , Primus, Beko a Samsung.

pozrieť viac

POZRITE SI NAŠE UPRATOVACIE SLUŽBY

Poskytujeme upratovacie služby, dezinfekčné služby pre zdravotníctvo administrativné priestory výrobné haly, poľnohospodarstký a výrobný priemysel.

pozrieť viac

ZADAJTE SI NEZÁVÄZNÝ DOPYT

Môžete zadať svoj nezáväzný dopyt na niektorú z našich služieb.
Popíšete čo najpresnejšie o čo máte záujem a my Vás obratom kontaktujeme.

zadať dopyt

HĽADÁTE SI PRÁCU

Stále hľadáme zamestnancov na pracovné pozície ako administratívny pracovník, upratovač/upratovačka, pracovník práčovne a šofér.

pozrieť viac