Kontakt na nás

cata REAL, s.r.o
J. Ťatliaka 1784
026 01  Dolný Kubín

E-mail: catareal@catareal.sk
Tel. recepcia: +421 (0)43 5863 504
Otváracia doba: Po – Pia  06:00-14:00

Máte otázky?Spýtajte sa

  (Údaje sa použijú iba na komunikačné účely)

  ISO Certifikáty

  Plníme požiadavky noriem STN EN ISO 9001:2016, STN EN ISO 14001:2016 a STN EN ISO 45001:2019  a zaväzuje sa neustále zlepšovať efektívnosť týchto systémov.

  Máte o nejakú službu záujem?

  Ak sa rozhodnete pre naše služby, prosím kontaktujte nás prostredníctvom formulára, e-mailu alebo telefonického kontaktu. Ihneď sa s Vami spojíme a vypracujeme cenovú kalkuláciu na základe bezplatnej obhliadky objektu, nakoľko výsledná cena závisí od harmonogramu a rozsahu upratovacích prác ako aj veľkosti upratovanej plochy daného objektu.

  Zadajte si nezáväzný dopyt

  Zadať nezáväzný dopyt

  (klikni na šípky na obrázku)

  DENNE PRE VÁS OPERIEME A VYŽEHLÍME 2T BIELIZNE

  Denne pre Vás operieme a vyžehlíme 2 t bielizne. Využívame pri tom technológiu – práčky, firmy Miele , Primus, Beko a Samsung. Pracie a zosilňovacie prostriedky sú do práčiek dávkované plne automatizovaným systém Professional support. Základ dávkovacieho systému tvorí prášok ariel Professional, ktorý sa považuje celosvetovú jednotku medzi pracími prostriedkami. Na rôznorodé znečistenia (mastnota, biologické znečistenie, zafarbenie) je k prášku ariel dávkovaný zosilňovač, ktorý cielene odstraní nadmerné znečistenie. Vôňu Vášmu prádlu dodáva Vami obľúbené a nami overené Cocolino.

  Prádlo je expedované v prepravných boxoch, alebo balené do fólie podľa požiadaviek zákaznika. Samozrejme aj nám záleží na životnom prostredí preto minimalizujeme využívanie fólie a zákaznikom BEZPLATNE ponúkame balenie do prepravných vakov, vhodné na opakované používanie. Bezplatne našim zákaznikom zabezpečujeme vyzdvihnutie a dovoz bielizne pri väčších množstvách.

  Práčovňa sa nachádza na ulici Nemocničná 1944/10 v Dolnom Kubíne
  Telefónny kontakt je 0915 379 802
  Otváracia doba: PO – PIA 06:00 – 14:00

  PREČO JE NAŠE PRÁDLO TAKÉ ČISTÉ? VYSVETLUJE TECHNOLOGICKÝ RIADITEĽ OD P&G 

  Samodávkovací systém Professional support

  Práčovňa Cata REAL používa pre dávkovanie detergentov plne automatický dávkovací systém ARIEL MIX spoločnosti Professional Support s.r.o. servisný partner Procter & Gamble Professional, ktorý je riadený priemyselným počítačom. Tento dávkovací systém zaisťuje vysokú presnosť dávkovania a najvhodnejšiu kombináciu prácích detergentov používaných na údržbu textilu.

  Spoločnosť Professional Support s.r.o. zaisťuje pravidelnú mesačnú technologickú kontrolu dávkovania, nastavenie pracích strojov a kontrolu prácích aj prepieracích kúpeľov, aby bola zaistená vysoká kvalita vypranéej a expedovanej bielizne práčovňou. Raz ročne je odopráný testovací etalón Textilného skúšobného ústavu Brno (TZU Brno), ktorý nezávisle vyhodnocuje parametre bielosti praného textilu a poškodenie vlákien pre overenie kvality prania a nastavenie pracej technológie.

  Ing. Michal Velím
  Technologický riediteľ
  Professional Support s.r.o.
  P&G Professional Service Partner

  NAŠI STÁLI DODÁVATELIA

  S týmyto partnermi spolupracujeme

  TAKTO NÁS HODNOTÍTE VY

  REÁLNA RECENZIA OD Ing. ELENA ŠEBOVÁ, PhD.
  “S firmou cata – REAL, s.r.o. spolupracujeme 2 roky a za to obdobie nevznikol problém, ktorý by sme nedokázali vyriešiť. Tím ľudí, ktorý tvorí spoločnosť, pracuje na vysoko profesionálnej úrovni, spoľahlivo a flexibilne. Prajeme im veľa úspechov a veľa ďalších spokojných zákazníkov ako sme my. Pekný deň. Ing. Elena Šebová, PhD. Vedúca prevádzky (AQUA KUBÍN, s.r.o.)”

  (zdroj google.sk)

  REÁLNA RECENZIA Z Hotel Belez
  „So spoločnosťou cata-REAL spolupracujeme už vyše 10 rokov. Oceňujeme hlavne ich profesionálne služby, flexibilitu a ochotu. Ing. Michal Sklienka, riaditeľ hotela.“

  (zdroj google.sk)

  POZRITE SI NAŠE UPRATOVACIE SLUŽBY

  Poskytujeme upratovacie služby, dezinfekčné služby pre zdravotníctvo administrativné priestory výrobné haly, poľnohospodarstký a výrobný priemysel.

  pozrieť viac

  POZRITE SI NAŠE PRACIE SLUŽBY

  Denne pre Vás operieme a vyžehlíme 2 t bielizne. Využívame pri tom technológiu – práčky, firmy Miele , Primus, Beko a Samsung.

  pozrieť viac

  ZADAJTE SI NEZÁVÄZNÝ DOPYT

  Môžete zadať svoj nezáväzný dopyt na niektorú z našich služieb.
  Popíšete čo najpresnejšie o čo máte záujem a my Vás obratom kontaktujeme.

  zadať dopyt

  HĽADÁTE SI PRÁCU

  Stále hľadáme zamestnancov na pracovné pozície ako administratívny pracovník, upratovač/upratovačka, pracovník práčovne a šofér.

  pozrieť viac