Kontakt na nás

cata REAL, s.r.o
J. Ťatliaka 1784
026 01  Dolný Kubín

E-mail: catareal@catareal.sk
Tel. recepcia: +421 (0)43 5863 504
Otváracia doba: Po – Pia  07:00-15:00

Máte otázky?Spýtajte sa

  (Údaje sa použijú iba na komunikačné účely)

  ISO Certifikáty

  Plníme požiadavky noriem STN EN ISO 9001:2016, STN EN ISO 14001:2016 a STN EN ISO 45001:2019  a zaväzuje sa neustále zlepšovať efektívnosť týchto systémov.

  Máte o nejakú službu záujem?

  Ak sa rozhodnete pre naše služby, prosím kontaktujte nás prostredníctvom formulára, e-mailu alebo telefonického kontaktu. Ihneď sa s Vami spojíme a vypracujeme cenovú kalkuláciu na základe bezplatnej obhliadky objektu, nakoľko výsledná cena závisí od harmonogramu a rozsahu upratovacích prác ako aj veľkosti upratovanej plochy daného objektu.

  Zadajte si nezáväzný dopyt

  Zadať nezáväzný dopyt

  (klikni na šípky na obrázku)

  PONÚKAME NAOZAJ KVALITNÉ
  UPRATOVACIE SLUŽBY

  Sme držiteľmi osvedčenia o odbornej spôsobilosti na prácu s prípravkami používanými pri dezinfekcii a na reguláciu živočíšnych škodcov na profesionálne použitie. Toto osvedčenie je vydané regionálnym úradom verejného zdravotníctva so sídlom Banskej Bystrici.
  Poskytujeme upratovacie služby, dezinfekčné služby pre zdravotníctvo administrativné priestory výrobné haly, poľnohospodarstký a výrobný priemysel. dezinsekciu a deratizeráciu, pri poskytovaní upratovacích služieb sa prispôsobujeme požiadavkam zákazníka. Pri dezinfekčných službách dodržiavame epideomologický plán zákazníka alebo po vzájomnej dohode odporučíme zákazníkom vhodné dezinfekčné prostriedky podľa prostredia v ktorom sa bude dezinfikovať. Podľa materiálov na ktoré sa dezinfekčné prípravky budú aplikovať.

  Naše referencie:

  • Národný onkologický ústav Bratislava
  • Národný ústav chorôb Bratislava
  • UVN Ružomberok
  • Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava.
  • Výrobne haly: Grafobal a. s. ,
  • Administratívne priestori: UPSVaR Úrad práce socialných vecí a rodiny

  UPRATOVANIE HOTELOV A UBYTOVACÍCH ZARIADENÍ

  Hotely, rezorty, apartmány, penzióny

  Zabezpečujeme kompletné upratovanie všetkých priestorov spolu s vypraním všetkého prádla v našej práčovni v hoteloch, rezortoch, apartmánoch, penziónch. Nebudete mať žiadne starosti s personálom (výber, fluktuácia, absencie a s tým spojená administratívna činnosť).

  zadať nezáväzný dopyt ›

  UPRATOVANIE SAMOSPRÁV A VEREJNÉHO SEKTORA

  Administratívne priestory a kancelárie.

  Medzi našich spokojných zákaznikov patrí aj Úrad práce sociálnych vecí a rodiny. Kvalitný tím, vysoko účinný systém riadenia upratovania a kontroly, v kombinácií s najnovšími technológiami a vysokoúčinnými čistiacimi prostriedkami nám umožňujú upratovanie samospráv, úradov, štátnych a rôznych mestských zariadení.

  zadať nezáväzný dopyt ›

  UPRATOVANIE FIRIEM

  Kancelárie, administratívne priestory, obchodné priestory, reštaurácií, priemyselné a výrobné haly, fitness a wellness centrá

  Odbremeníme vás od výberu zodpovedného a bezúhonného personálu na upratovanie, zásobovania hygienického materiálu, kúpy čistiacich prostriedkov a technológií. Upratovanie pre firmy vykonávame za pomoci profesionálnych čistiacich prostriedkov a technológií vhodných na vybraný typ priestoru. Okrem štandardného upratovania poskytujeme aj komplet ekologické upratovanie pre firmy.

  zadať nezáväzný dopyt ›

  UPRATOVANIE ZDRAVOTNÍCKYCH ZARIADENÍ

  Upratovanie zdravotníckych zariadení, nemocnice, súkromné kliniky

  Pracujeme efektívne a spoľahlivo. Sme tí praví na upratovanie priestorov v zdravotníckych zariadeniach. Upratujeme celú Vojenskú nemocnicu v Ružomberku. Národný onkologický ústav Bratislava, Národný ústav chorôb, Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava.

  Miestnosti, ktorými sa denne preženú stovky pacientov s rôznymi ochoreniami, sú živnou pôdou pre rozličné neduhy. Vyvarujte sa infekciám či plesniam. Náš tím vyčistí všetky nemocničné priestory na profesionálnej úrovni vo verejnej ale aj v súkromnej sfére.

  zadať nezáväzný dopyt ›

  UPRATOVANIE ŠKOLSKÝCH ZARIADENÍ

  Upratovanie školských zariadení, základné školy, stredné školy, vysoké školy

  V rámci školských zariadení dokážeme zabezpečiť každodenné upratovanie tried, chodieb aj sociálnych zariadení. Pri jednorazovom upratovaní čistíme aj iné školské priestory a umývame okná. Upratujeme školské zariadenia, základné školy, stredné školy, vysoké školy.

  zadať nezáväzný dopyt ›

  DISPONUJEME TECHNOLÓGIOU NA ZNIŽOVANIE NÁKAZY COVID-19

  Inovatívny spôsob na znižovanie nákazy Covid-19 a ostatných choroboplodných a nežiadúcich mikroorganizmov

  Technológia elektrostatického striekania s ostrou hranou poskytuje presnú aplikáciu dezinfekčných prostriedkov s trojnásobným pokrytím v porovnaní s tradičnými postrekovačmi alebo utierkami.

  • Bolo zistené, že stoly majú 400x viac baktérií ako toaleta.
  • Testy preukázali, že v priebehu niekoľkých hodín sa vírusy môžu rozšíriť
   až na 60% návštevníkov budovy z jednej kľučky.
  • Štúdie zistili, že 28% povrchov posilňovne bolo kontaminovaných.
  • Štatistika CDC ukázala, že v zariadeniach dlhodobej starostlivosti a
   domoch ošetrovateľskej starostlivosti sa vyskytujú3 zo 4 výskytov Norovírusov.

  zadať nezáväzný dopyt ›

  NAŠI STÁLI DODÁVATELIA

  TAKTO NÁS HODNOTÍTE VY

  REÁLNA RECENZIA OD Ing. ELENA ŠEBOVÁ, PhD.
  “S firmou cata – REAL, s.r.o. spolupracujeme 2 roky a za to obdobie nevznikol problém, ktorý by sme nedokázali vyriešiť. Tím ľudí, ktorý tvorí spoločnosť, pracuje na vysoko profesionálnej úrovni, spoľahlivo a flexibilne. Prajeme im veľa úspechov a veľa ďalších spokojných zákazníkov ako sme my. Pekný deň. Ing. Elena Šebová, PhD. Vedúca prevádzky (AQUA KUBÍN, s.r.o.)”

  (zdroj google.sk)

  REÁLNA RECENZIA Z Hotel Belez
  „So spoločnosťou cata-REAL spolupracujeme už vyše 10 rokov. Oceňujeme hlavne ich profesionálne služby, flexibilitu a ochotu. Ing. Michal Sklienka, riaditeľ hotela.“

  (zdroj google.sk)

  POZRITE SI NAŠE UPRATOVACIE SLUŽBY

  Poskytujeme upratovacie služby, dezinfekčné služby pre zdravotníctvo administrativné priestory výrobné haly, poľnohospodarstký a výrobný priemysel.

  pozrieť viac

  POZRITE SI NAŠE PRACIE SLUŽBY

  Denne pre Vás operieme a vyžehlíme 2 t bielizne. Využívame pri tom technológiu – práčky, firmy Miele , Primus, Beko a Samsung.

  pozrieť viac

  ZADAJTE SI NEZÁVÄZNÝ DOPYT

  Môžete zadať svoj nezáväzný dopyt na niektorú z našich služieb.
  Popíšete čo najpresnejšie o čo máte záujem a my Vás obratom kontaktujeme.

  zadať dopyt

  HĽADÁTE SI PRÁCU

  Stále hľadáme zamestnancov na pracovné pozície ako administratívny pracovník, upratovač/upratovačka, pracovník práčovne a šofér.

  pozrieť viac