Kontakt na nás

cata REAL, s.r.o
J. Ťatliaka 1784
026 01  Dolný Kubín

E-mail: catareal@catareal.sk
Tel. recepcia: +421 (0)43 5863 504
Otváracia doba: Po – Pia  07:00-15:00

Máte otázky?Spýtajte sa

  (Údaje sa použijú iba na komunikačné účely)

  ISO Certifikáty

  Plníme požiadavky noriem STN EN ISO 9001:2016, STN EN ISO 14001:2016 a STN EN ISO 45001:2019  a zaväzuje sa neustále zlepšovať efektívnosť týchto systémov.

  Máte o nejakú službu záujem?

  Ak sa rozhodnete pre naše služby, prosím kontaktujte nás prostredníctvom formulára, e-mailu alebo telefonického kontaktu. Ihneď sa s Vami spojíme a vypracujeme cenovú kalkuláciu na základe bezplatnej obhliadky objektu, nakoľko výsledná cena závisí od harmonogramu a rozsahu upratovacích prác ako aj veľkosti upratovanej plochy daného objektu.

  Zadajte si nezáväzný dopyt

  Zadať nezáväzný dopyt

  (klikni na šípky na obrázku)

  REVOLUČNÁ ELEKTROSTATICKÁ TECHNOLÓGIA

  Inovatívny spôsob na znižovanie nákazy Covid-19 a ostatných choroboplodných a nežiadúcich mikroorganizmov

  Elektrostatika

  Výskyt patogénu vo Vašom osobnom a pracovnom priestore znamená, že ste zodpovedný za riziká spojené s nezdravými povrchmi. Nároky, náklady a personál potrebný na to, aby ste napredovali, pred mobilnými patogénmi bez použitia správnej technológie, Vás robí ťažko konkurencie schopnými. Správna povrchová dezinfekcia je možná za pomoci pokročilých aplikačných technológií.

  Čo je elektrostatické postrekovanie?

  Elektrostatika nie je vynález, je to prirodzený stav.

  Výskyt patogénu vo Vašom osobnom a pracovnom priestore znamená, že ste zodpovedný za riziká spojené s nezdravými povrchmi. Nároky, náklady a
  personál potrebný na to, aby ste napredovali, pred mobilnými patogénmi bez použitia správnej technológie, Vás robí ťažko konkurencie schopnými. Správna povrchová dezinfekcia je možná za pomoci pokročilých aplikačných technológií. Elektrostatika je proces pridávania elektrického náboja do kvapiek kvapaliny, ktoré sú nastrekované na rôzne typy povrchov. Tým je kvapka elektricky silnejšia ako nastriekaný povrch. Funguje to ako dva magnety, ktoré sú k sebe navzájom priťahované, keď je jeden povrch magnetu viac kladne nabitý ako ten druhý.

  Aby sme dosiahli vyššiu účinnosť kvapalného postreku, je potrebné zvýšiť elektrostatický náboj postreku a tým dosiahneme väčšiu priľnavosť kvapaliny k povrchu. Účinné ošetrenie trojrozmerných povrchov je vo všeobecnosti možné za použitia technológie kvapalnej adhézie, ako je napríklad elektrostatická úprava. Využívame tento elektrický fenomén odborne a na základe patentov poskytujeme systém pre širšie a bezpečnejšie používanie. Aplikujte akúkoľvek kvapalinu na Vami zvolený povrch a kvapky obohatené o elektrostatický náboj priľnú k povrchu lepšie ako kedykoľvek predtým.

  Jedinečná technológia umožňuje, aby sa elektrický náboj nanášal do vnútra kvapky namiesto pripojenia na vonkajšiu stranu, ako to robia mnohé iné elektrostatické postrekovače. To umožňuje, aby kvapky vydržali nabité dlhšie a aby sa zabezpečilo plné pôsobenie
  elektrostatickej technológie. S našim systémom, Vám garantujeme dosiahnutie lepších výsledkov, ako pri využívaní súčasných metód alebo zastaraných nástrojov. Veda elektrostatiky je len jedným z prvkov ošetrenia povrchu. Jednoducho povedané, keď rozprašujete roztok, ktorý je správne nabitý elektrostatikou, riešením je dokonalé a rovnomerne nastriekaný objekt po celej ploche.

  BEZDOTYKOVÁ APLIKÁCIA

  Pri aplikácii roztoku na báze vody elektrostatickým postrekovačom nie je potrebné dotýkať sa alebo utierať povrchy (v závislosti od striekaného roztoku), čo poskytuje jedinečnú a účinnú metódu aplikácie.

  DOBA ZOTRVANIA PRÍPRAVKU

  Veľkosť trysky 40 mikrónov je zámerná, aby sme zabezpečili požiadavky na ňu kladené a to„zabíjanie patogénov“ pri minimálnej spotrebe kvapaliny s maximálnym účinkom.

  ELEKTROSTATICKÉ OBALENIE

  Pri aplikácii roztoku, ktorý je nabitý elektrostatickým nábojom, výsledkom je dokonale nastriekaný povrch. Elektrostatika nie je vynálezom, je to prirodzený stav. Využívame tento elektrický jav a poskytujeme patentovaný prenosný systém pre širšie a bezpečnejšie používanie.

  ZNÍŽENIE KRÍŽOVEJ KONTAMINÁCIE

  Krížová kontaminácia môže byť značne znížená, pomocou bezdotykovej vlastnosti postrekovačov. Povrchu sa nedotknú handry alebo ľudské ruky, preto sa baktérie nepresunú z jedného miesta na druhé.

  KVAPALNÁ ADHÉZIA

  Elektrostatický kladný náboj vložený do kvapky (na rozdiel od akejkoľvek inej elektrostatickej aplikácie) umožňuje, aby sa kvapka prilepila k povrchu cez katiónovú nálož. Keď sa kvapky dostanú na povrch, vytvárajú rovnomerné rozloženie, pretože udržiavajú katiónovú nálož približne na 2 až 3 sekundy a sú medzi sebou kladne nabité a tým sa odpudzujú.

  PRENOSNOSŤ

  Prenosnosť elektrostatických rozprašovačov nebola nikdy predtým videná a náš revolučný ručný postrekovač si môžete zobrať všade zo sebou. Sú ľahké a bez šnúrové a dodávame ich v profesionálnom plastovom kufri.

  ĽAHKÉ NA OVLÁDANIE

  Žiadne kompresory, naše postrekovače boli navrhnuté tak, aby ich používanie bolo čo najjednoduchšie. Jednoducho naplňte nádrž, zapnite prepínač elektrostatických výbojov a stlačte spúšť.

  NÍZKÉ NÁKLADY A ĽAHKÉ NA ZARADENIE

  V porovnaní s inými elektrostatickými pištoľami, ktoré sa nachádzajú na trhu, žiadne nedosahujú našu cenu. Naše pištole sú cenovo dostupné a ľahko sa používajú kvôli, všestrannosti a prenosnosti. Kontaktujte nás dnes, ako môžete využiť naše elektrostatické pištole pre Vaše podnikanie.

  RÝCHLE A ÚČINNÉ

  Použitie elektrostatických rozprašovačov umožní rýchlu a účinnú dezinfekciu/sanitáciu. Je to kvôli elektrostatickému náboju, ktorý umožňuje pokryť skryté a tmavé oblasti, ale tiež umožňuje pokryť veľkú oblasť v malom rozmedzí času. Vzhľadom na typ postreku, ktorý postrekovač vytvorí.

  EKOLOGICKÝ

  Naše postrekovače poskytujú ekologický prístup k dezinfekcii z dôvodu ušetreného času, ale aj pri znižovaní množstva použitého
  roztoku. Za pomoci našich elektrostatických rozprašovačov vytvárame bezpečnejšie prostredie pre ľudí, ktorí pracujú, žijú a hrajú sa!

  Čistiaci priemysel

  Nemocnice, opatrovateľské ústavy, škôlky, školy, telocvične, zariadenia pre voľný čas, hotely a reštaurácie a mnohé ďalšie miesta, kde sa vyskytujú baktérie (všade) sú to miesta, kde by ste očakávali, že dezinfekčne protokoly budú najlepšie! Prečo je toľko ľudí chorých?! Odpoveď na to je: z dôvodu neefektívnych a nedostatočných čistiacich postupov a nedostatku inovatívnych technológií. Najzávažnejším zárodkom v skrinkách/šatniach a telocvičniach je MRSA. Dotknutím sa kontaminovaného povrchu, rukou poprípade ústami sa šíri až 61% črevných infekcií. – CDC

  Technológia elektrostatického striekania s ostrou hranou poskytuje presnú aplikáciu dezinfekčných prostriedkov s trojnásobným pokrytím v porovnaní s tradičnými postrekovačmi alebo utierkami.

  • Bolo zistené, že stoly majú 400x viac baktérií ako toaleta.
  • Testy preukázali, že v priebehu niekoľkých hodín sa vírusy môžu rozšíriť
   až na 60% návštevníkov budovy z jednej kľučky.
  • Štúdie zistili, že 28% povrchov posilňovne bolo kontaminovaných.
  • Štatistika CDC ukázala, že v zariadeniach dlhodobej starostlivosti a
   domoch ošetrovateľskej starostlivosti sa vyskytujú3 zo 4 výskytov Norovírusov.

  JE ČAS NA INOVATÍVNE A TECHNOLOGICKÉ APLIKÁTORY V PREVENCII INFEKČNÝCH CHORÔB PRI ČISTENÍ A DEZINFEKCII-VICTORY. RÝCHLE, BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ POUŽÍVANIE PRE VŠETKÝCH.

  PREČO JE NAŠE PRÁDLO TAKÉ ČISTÉ? VYSVETLUJE TECHNOLOGICKÝ RIADITEĽ OD P&G 

  Samodávkovací systém Professional support

  Práčovňa Cata REAL používa pre dávkovanie detergentov plne automatický dávkovací systém ARIEL MIX spoločnosti Professional Support s.r.o. servisný partner Procter & Gamble Professional, ktorý je riadený priemyselným počítačom. Tento dávkovací systém zaisťuje vysokú presnosť dávkovania a najvhodnejšiu kombináciu prácích detergentov používaných na údržbu textilu.

  Spoločnosť Professional Support s.r.o. zaisťuje pravidelnú mesačnú technologickú kontrolu dávkovania, nastavenie pracích strojov a kontrolu prácích aj prepieracích kúpeľov, aby bola zaistená vysoká kvalita vypranéej a expedovanej bielizne práčovňou. Raz ročne je odopráný testovací etalón Textilného skúšobného ústavu Brno (TZU Brno), ktorý nezávisle vyhodnocuje parametre bielosti praného textilu a poškodenie vlákien pre overenie kvality prania a nastavenie pracej technológie.

  Ing. Michal Velím
  Technologický riediteľ
  Professional Support s.r.o.
  P&G Professional Service Partner

  NAŠE PRÁČOVŇA V DOLNOM KUBÍNE

  Founded in 1995 we became one of the leading providers of residential and commercial cleaning solutions in Canada and United States. Our mission is to:

  NAŠI STÁLI DODÁVATELIA

  S týmyto partnermi spolupracujeme

  TAKTO NÁS HODNOTÍTE VY

  REÁLNA RECENZIA OD Ing. ELENA ŠEBOVÁ, PhD.
  “S firmou cata – REAL, s.r.o. spolupracujeme 2 roky a za to obdobie nevznikol problém, ktorý by sme nedokázali vyriešiť. Tím ľudí, ktorý tvorí spoločnosť, pracuje na vysoko profesionálnej úrovni, spoľahlivo a flexibilne. Prajeme im veľa úspechov a veľa ďalších spokojných zákazníkov ako sme my. Pekný deň. Ing. Elena Šebová, PhD. Vedúca prevádzky (AQUA KUBÍN, s.r.o.)”

  (zdroj google.sk)

  REÁLNA RECENZIA Z Hotel Belez
  „So spoločnosťou cata-REAL spolupracujeme už vyše 10 rokov. Oceňujeme hlavne ich profesionálne služby, flexibilitu a ochotu. Ing. Michal Sklienka, riaditeľ hotela.“

  (zdroj google.sk)

  POZRITE SI NAŠE PRACIE SLUŽBY

  Denne pre Vás operieme a vyžehlíme 2 t bielizne. Využívame pri tom technológiu – práčky, firmy Miele , Primus, Beko a Samsung.

  pozrieť viac

  POZRITE SI NAŠE UPRATOVACIE SLUŽBY

  Poskytujeme upratovacie služby, dezinfekčné služby pre zdravotníctvo administrativné priestory výrobné haly, poľnohospodarstký a výrobný priemysel.

  pozrieť viac

  ZADAJTE SI NEZÁVÄZNÝ DOPYT

  Môžete zadať svoj nezáväzný dopyt na niektorú z našich služieb.
  Popíšete čo najpresnejšie o čo máte záujem a my Vás obratom kontaktujeme.

  zadať dopyt

  HĽADÁTE SI PRÁCU

  Stále hľadáme zamestnancov na pracovné pozície ako administratívny pracovník, upratovač/upratovačka, pracovník práčovne a šofér.

  pozrieť viac